Place | Family, Name | 1/4 final | 1/2 final | Final | Dance club | Coach | Country |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 place | Markova, Anna | XXXXX | XXXXX | 21212 | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation |
2 place | Lazuka, Alena | XXXXX | XXXXX | 12441 | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation |
3 place | Chelysheva Ekaterina | XX_XX | X_XXX | 34123 | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation |
4 place | Inna Salamanyuk | _XXXX | _X_XX | 43534 | Evrodance | Кошуля Ольга | Терноп#ль, Ukraine |
5 place | Zubchenko Polina | XXXX_ | _XXX_ | 55355 | Explosion | Tsishkevich Ihar | Минск, Belarus |
6 place | Golubkova Natalia | X__XX | X_X__ | Ekzersis Kaliningrad | Бобров Сергей/Силантьева Екатерина | Калининград, Russian Federation | |
6 place | Golumbevskaya Julia | XX_XX | _X__X | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation | |
6 place | Lysenko Vladislava | XXXXX | _XX__ | DNK | Markovskaya Ludmila | Санкт-Петербург, Russian Federation | |
6 place | Синевич Анастасия | X_XX_ | X__X_ | Alliance | Azarkevich Julia, Yakovleva Euhenia | Минск, Belarus | |
10 place | Abakumova Margarita | X_XX_ | ____X | Ekzersis Kaliningrad | Бобров Сергей/Силантьева Екатерина | Калининград, Russian Federation | |
10 place | Kurguzkina, Inna | XXX__ | X____ | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation | |
10 place | Sviridova Dasha | _XXX_ | ___X_ | Explosion | Tsishkevich Ihar | Минск, Belarus | |
13 place | Hatsillo Dasha | X_XXX | _____ | Explosion | Tsishkevich Ihar | Минск, Belarus | |
14 place | Ruleva, Ekaterina | X___X | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation | ||
14 place | Zamuraeva Stefania | _XX__ | DNK | Markovskaya Ludmila | Санкт-Петербург, Russian Federation | ||
14 place | Носова Анастасия | _X__X | Jungle move | Estrina Mariya | Минск, Belarus | ||
17 place | Fomina Ekaterina | ____X | Эльдорадо1 | Седова Наталья Николевна | Гатчина, Russian Federation | ||
17 place | Karnaukhova Yulia | _X___ | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation | ||
17 place | Korzun Julia | ____X | Dream Dance | Daniliuk Iryna, Akhatova Julia | Минск, Belarus | ||
17 place | Udina Anfisa | __X__ | DNK | Markovskaya Ludmila | Санкт-Петербург, Russian Federation | ||
21 place | Erikina Lidiya | _____ | DNK | Markovskaya Ludmila | Санкт-Петербург, Russian Federation | ||
21 place | Ezhova Diana | _____ | Demarche | Храмова Мария Дмитриевна | Cанкт-Петербург, Russian Federation | ||
21 place | Koshkarova. Anna | _____ | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation | ||
21 place | Kuleshova, Nadezhda | _____ | R.E.D | Ольга Голицына, Роман Шабанов | Moscow, Russian Federation | ||
21 place | Listapadava Lizaveta | _____ | Jungle move | Estrina Mariya | Минск, Belarus | ||
21 place | Matsiuk Viktoryia | _____ | Dream Dance | Daniliuk Iryna, Akhatova Julia | Минск, Belarus | ||
21 place | Savrytskaya Yuliya | _____ | Extreme Dance | Silkova Dariya | Минск, Belarus | ||
21 place | Tolmacheva Aleksandra | _____ | Ekzersis Kaliningrad | Бобров Сергей/Силантьева Екатерина | Калининград, Russian Federation | ||
21 place | Евжик Екатерина | _____ | Jungle move | Estrina Mariya | Минск, Belarus | ||
21 place | Филиппова Мария | _____ | Demarche | Храмова Мария Дмитриевна | Cанкт-Петербург, Russian Federation |